pandatron.pl

ford mustang automatyczna skrzynia

ford mustang automatyczna skrzynia

3 American wydajności Samochody

Pokrywa się ze mną jak cofnąć się w czasie do sformułowania co wierzę są trzy wspaniałe amerykańskie zbudowane samochody wykonania: Ford Mustang, http://healthandfitness.pl Dodge Challenger i Chevrolet Camaro. Obecnie tylko Mustang jest w produkcji z Challenger wraca do 2009 roku GM nie dopuścił do budowania Camaro jeszcze, ale firma może podjąć decyzję na korzyść samochodu i jego rodzeństwo, Pontiac Firebird, latem tego roku. Więc, o co chodzi o amerykańskich samochodów o wysokich osiągach, które odróżniają je od reszty? Jednym słowem: mięśnie. Czytaj dalej, jak porównać i te trzy pojazdy i podzielić się z Wami moimi słabe próbuje wyjaśnić kulturę za samochodami.

Więc myślisz, że zapomniałem Żmiję Chevy Corvette i Dodge, gdy mówimy o samochodach wydajności? Nie zrobiłem. Oba modele są samochody wydajności, jak również samochody wyścigowe. Z drugiej strony Mustang, Challenger i Camaro są masowo produkowane samochody wydajności z mięśniami. Istnieje różnica w sposobie obsługuje typowy samochód wyścigowy, przejażdżki i wykonuje vs. muscle car.

Zazwyczaj muscle car był w wersji coupe niektórych większych samochodów, które były wszechobecne na amerykańskich autostrad w latach 1960 i 1970. Mustang i Camaro, jednak zostały zaprojektowane oddzielnie [choć oboje ciężko pożyczone części z innych modeli], a te „pony” samochody były kategoria wszystkie dla siebie. Dla porównania, w celu dołączenia do Dodge Challenger, wersję wydajności Mopar samochodów w swoim czasie. Wszystkie trzy były porównywane przez krytyków z tamtych czasów i wszystkie trzy po raz kolejny być porównywane w ciągu kilku lat, gdy produkcja została ramped.

Ford Mustang – Cofnij się w czasie ze mną do kwietnia 1964 roku do czasów, kiedy Ameryka była mocno zaangażowany w wyścigu kosmicznego, Lyndon Johnson był prezydentem, a General Motors wykluczyć autodom.

– autor artykułu