pandatron.pl

ford mustang ile ma koni

ford mustang ile ma koni

Drift Car w budżecie – część 1, wybierając swój samochód

Więc jesteś zainteresowany drifting i chcesz rozpocząć rywalizację. Cóż, zanim będzie można zacząć konkurować trzeba mieć samochód, który może konkurować.

To może być problem. Jeśli was gdzie coś takiego jak ja, kiedy zaczynałem, nie ma pieniędzy na budowę Formula D maszynę poziom slajdów.Ladeco.pl – fotele biurowe Gdańsk Więc co robisz? Cóż, to, co zrobiłem; zbudować samochód http://dobryalkomat.pl dryf na każdą kieszeń!

Pierwszym krokiem jest znalezienie dobrego platformę na początek. może to być trudne z wszystkich różnych samochodach, które są stosowane na całym świecie poślizgu. Ale mam kilka stałych reguł, które można śledzić, które pomogą uczynić Państwa decyzja o wiele łatwiejsze.

Po pierwsze, będziemy chcieli coś driftable. Mówiąc driftable, mówię o tym, jak to musi mieć zasadnicze cechy samochodu dryfu. Trzeba będzie znaleźć samochód, który ma napęd na tylne koła (RWD) i manualną skrzynią biegów. Nie wyjść i znaleźć coś, z automatyczną skrzynią biegów lub z jakiegoś powodu napędem na przednie koła (FWD) i powiedzieć: „Mogę tylko zrobić swap tranny” lub „mogę zrobić konwersję RWD”. Nie rób tego! To nie jest warte wysiłku, okres! Celem jest zbudowanie samochodu dryfować przez tak tanie, jak to możliwe i tak szybko jak to możliwe, że można być na torze dryfuje jak najszybciej.

Po drugie, ma to być tanie. Ustawić budżet w wysokości 1000 $. Znam mnóstwo ludzi, którzy znaleźli samochód za mniej, ale ich szczęście. Mogę ustawić budżet w wysokości 1000 $ za jadącym samochodem napędowej, że mogę zbudować w coś, które byłyby konkurencyjne. Wraz z ceną samochód był tani, chcesz być tanie części. Chcesz pojazd, który ma silne poparcie z rynku wtórnego i mnóstwo części zamiennych, które są łatwe do znalezienia i tanie.

I po trzecie, będziemy chcieli pojazd nie jesteś zakochana.

– autor artykułu