pandatron.pl

ford mustang spalanie

ford mustang spalanie Wiele dużych amerykańskich i międzynarodowych przewoźników latać do Honolulu na Oahu i oraz szereg lokalnych i międzynarodowych przewoźników oferują loty stamtąd do wszystkich innych hawajskich wysp, w tym Big Island. Kona lotnisko jest jedynym na Big Island, który ma bezpośrednie połączenia lotnicze do USA Mainland, Kanadzie, Japonii i Australii. Pomimo stylizacji siebie jako „Port lotniczy Hilo”, loty do iz Hilo podłączyć tylko do innych wysp hawajskich.

Mimo, że oba lotniska mają podobnych udogodnień i usług, w tym miejscu agencji wynajmu samochodów oraz dostęp do transportu publicznego, promów i taksówek, to robi dużą różnicę dla podróżnego, gdzie lądują. Zdecydowanie przeważającej większości odwiedzających pobytu Big Island w obu Kona lub Kohala ośrodków, które znajdują się w zachodniej części wyspy i wynoszą od 20 do 45 minut od lotniska w Kona. Jeśli przebywają w Hilo, to dobrze latać tam; Jednak Hilo nie ma obiektów ośrodka, drobne plaż i super pogoda boku Kona i niewielu turystów wybierają się tam już. Wiele osób zarezerwowane w ośrodkach na zachodnim brzegu omyłkowo wziąć loty do Hilo, ze względu na mylącą nazwą lotniska, nieświadomi (lub nawet wprowadzony w błąd przez ignorantów, ale dobre intencje biur podróży), że teraz, pod koniec wyczerpującym dniu podróży oraz w gasnącym zmierzchu wczesnego tropikalnego słońca, twarz dysk prawie 3 godziny, przez wysokich górach i na wąskich, krętych, nieznanych drogach, aby dostać się do ich ośrodka. Oni po prostu lepiej nadzieję, że nie rozpocznie pada też.

Tak wiem, gdzie przebywają, latać do odpowiedniego lotniska.

Czy lecą prosto w Kona lub loty do Honolulu i coraz łączącego lotu do Kona i Hilo, chcesz mieć pewność, aby zarezerwować miejsce, dzięki czemu można zobaczyć, jak dużo niesamowitej scenerii, jak to tylko możliwe.

– autor artykułu