pandatron.pl

tuning motocykli

tuning motocykli

Mój Volkswagen Story

Jako członek klubu samochodowego Często zastanawiam się co inspiruje inni tacy jak ja przyłączyć do takiej organizacji. Z pewnością cameraderie, poczucie bycia częścią wielkiej rodziny, jest ważnym czynnikiem. Klub należę poświęcona wszystkich Volkswagenów, stare i nowe. Pytanie dla innych zafascynowany tych samochodów jest, co dostaliśmy nas interesuje Volkswageny w pierwszej kolejności? Prawdopodobnie istnieje wiele opowieści o inspiracji, ile jest mlecze w moim podwórku każdej wiosny. Z powiedział, że tu jest moje.

tuning motocykli

Urodziłem się w 1959 roku, a moja pamięć idzie już w 1962 roku, gdy miałem około dwóch i pół lat. W tamtych czasach na ogół tylko jeden rodzic był żywicielem rodziny, jak to miało miejsce w przypadku mojego ojca. Mieliśmy tylko jeden samochód, a poza tym moja matka nie wiedziała, jak prowadzić. Samochód, który mieliśmy to 1957 owalne okno Beetle, który został zakupiony „nowy” w Kansas City, Missouri. Mówię „nowy”, ponieważ w tym czasie nie było list oczekujących podobnie jak nie będzie czterdzieści jeden lat później, kiedy New Beetle pierwszy hit salonów. Już w 1957 roku, ojca 1946 Chevy została zużyta i zaczął swoje poszukiwania nowego samochodu. Stał zainteresowany Volkswagenów po przeczytaniu o nich w popularnych publikacjach dnia.

A dobre dziesięć lat przed hipisi by exersise pojęcie niezgodności, ojciec postanowił, że samochód, który będzie wyróżniał się od zwykłych gigantycznych, ogon-żebrowane, dinozaury paliwożernych które przemierzały ulice w tym okresie. To kosztuje mniej, też. Za odrobinę ponad $ 1700 nabył demonstrator komiwojażera za pomocą zaledwie kilku kilometrów pokazuje na liczniku. Tak, kilometry (dla tych z Was, czytelników amerykańskich). Był to model europejski-spec, wraz z semaforów przełomu sygnałów (dosłownie dla tych, którzy nie znają Volkswagenów, ramienia, które skrzydełkami z boku obu drzwi, które fleszowanych, ze wskazaniem w jakim kierunku kierowca przeznaczone do obrotu), jak również jednoczęściowe zderzaki. (Modele US-spec miał overriders).

– autor artykułu