pandatron.pl

tuning wiatrowki sprezynowej

tuning wiatrowki sprezynowej Mimo to, koniec Camaro po 35 latach wywołało ponowne zainteresowanie w imieniu i dzięki retro Mustang, cała kategoria muscle car rośnie po raz kolejny. Spójrz na 2010 Camaro być pierwszy Camaro od 2002 roku; wersja ragtop jest również brane pod uwagę.

Tak, tylko który można spodziewać się na zakup samochodu mięśni w tych dniach? Ludzie po prostu lubią mnie: mężczyźni w wieku średnim, którzy dorastali z oryginalnymi modelami. Ponadto, cała nowa generacja młodszych kierowców zmęczony „ja też” wygląd tak wielu samochodów kompaktowych tam. muscle cars są dziś tak bardzo różni się od wcześniejszych samochodów ery ponieważ zawierają wygląd oryginałów przy jednoczesnym wykorzystaniu dzisiejszej technologii. W ten sposób oszczędności paliwa będzie przyzwoita bez poświęcania wydajności: prawdziwej wygranej.

Nie, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, Mustang, Challenger i Camaro w kolejce na światłach czekając na światło zmieni kolor na zielony. Nowa era muscle car jest na nas i za to jestem bardzo podekscytowany.

– autor artykułu