pandatron.pl

ford mustang dane techniczne

ford mustang dane techniczne Ford, ze swej strony, był ostry na piętach GM od lat, ale nieudane Edsels z końca 1950 roku kosztowała spółkę drogo. Mimo, że był to czas na New York World Fair i Ford wykorzystał sprawiedliwego i telewizji technologii w celu promowania swojej najnowszej oferty, Mustang. A części 2 + 2 Coupe pożyczkowe z Fairlane i Falcon, 1964 ½ Model ten był pierwszy sprzedany i jest powszechnie uznawany za najlepszy wprowadzenie nowego pojazdu w historii. Ze standardowym silnikiem V6 i V8 opcjonalne, wszystkie nowe Mustang szybko pobił rekordy sprzedaży, a od tamtej pory gorący sprzedawca. Rzeczywiście, wraz z wprowadzeniem na „retro” Mustang w 2005 roku, samochód znów zrodził zainteresowanie w segmencie samochodów zarówno mięśni jak DaimlerChrysler i General Motors jednostek konkurencyjnych modeli własnych.

Dodge Challenger – Po sukcesie poprzednich samochodów mięśniowych tym Charger Dodge i Plymouth ‚Cuda, Dodge Challenger został uruchomiony w 1970 roku modelu. Samochód pożyczył ciężko od ‚Cuda chociaż blacha była nieco inna, a rozstaw osi został rozciągnięty o kilka cali. Ponieważ ery muscle car był w stanie załamania w momencie jego wprowadzenia, Challenger trwała tylko pięć modeli lat zanim został odwołany. Koncepcja Challenger obecnie na wystawie w wielu pokazach samochodowych opiera się na projekcie 1970 jest mowa o forach i blogach w całym kraju. Sprawdzić Hemi napędzanych silnikami jako preferowane przez wielu właścicieli; samochód może podzielić się z obecną technologią wagonu Magnum i ładowarka sedan.

ford mustang dane techniczne

Chevrolet Camaro – GM zasnął za kierownicą, gdy Mustang wyszedł. Zajęło to prawie trzy lata temu firma może reagować i kiedy to zrobił Camaro i Pontiac Firebird były wynikiem. Chociaż zarówno samochody sprzedawane również na przestrzeni lat, żaden z nich nie mógł dopasować poziomy sprzedaży Mustang i przez czas ostatnie samochody były sprzedawane w 2002 roku produkcja spadła do sączyć.

– autor artykułu