pandatron.pl

ford mustang jaki silnik

ford mustang jaki silnik

W świecie driftingu, będzie popełniać błędy, trzeba będzie wypadków, a będziesz upaść. Dlatego chcesz coś, że będziesz gotów podjąć do krawędzi i przeszłości, aby poprawić swoje umiejętności. Zbyt wiele razy widziałem ludzi, którzy boją się pchnąć siebie i tam samochód, bo boisz się upaść. Aby móc uczyć się i doskonalić, że nie można myśleć o awarii, trzeba myśleć o tym, jak można poprawić swoją technikę. Nie można bać się zawiesza, to jest nieuniknione, aby sobie z tym poradzić.

Wybrałem 1992 Nissan 240SX z kilku powodów. Są tanie, mają ogromny aftermarket następujące, części z innych Nissany są przykręcane na modernizacje i 2.4L DOHC (KA24DE) silnik jest trudne i ładowane z momentem.

Samochody które polecam to Nissan 240SX S13 i S14, Mazda Miata MX-5 (dowolny rok), Toyota Supra (polecam starszego stylu ciała na początku lat 90.), Mazda RX-7, a Toyota Cressida. Albo jeśli w czeladzi można przejść z Ford Mustang, lub jakiegokolwiek innego taniego obfitego RWD samochodu.

Up next „Drift samochód na budżet: Part 2, The Essential Mods”.

ford mustang jaki silnik

[Http://Drift-Diaries.com] jest kroniką którym pokażę ci mój wzrost społeczności dryfu. Nauczę cię, jak można konkurować, uzyskać ekspozycję i ostatecznie sprawiają, że duży jak drifter.

Cześć Nazywam się Chip, lub szybkiego, jak wiele osób zna mnie i jestem wkrótce profesjonalny drifter, zainteresowany pomaga nauczyć się dryfować i budować swoje umiejętności.

Do zobaczenia na torze!

agnieszkaczugan.notariusz.pl
– autor artykułu