pandatron.pl

tuning motocykla

tuning motocykla Dzięki ojcu, wiedziałem różnicy między mil i kilometrów do czasu miałem zaledwie pięć lat. To było zabawne do oglądania moich znajomych ciężko oddychać jak będzie rejs wzdłuż autostrady na 62 mil na godzinę, podczas gdy myśleliśmy, że będzie 100.

Byłoby wiele lat, zanim zacznę jazdy, ale wiedziałem, że będę kiedyś jazdy Volkswagen. Kiedy byłem w szkole podstawowej w połowie i pod koniec 1960 roku, Muscle Car-Era, chłopcy w moich klasach twierdzą które samochody były lepsze, w zależności oczywiście od tego, co ich ojcowie pojechaliśmy. Większość czasu było Mustang vs Corvette vs Charger vs. GTO. Mam wielu śmiechu kiedy przyczynił Volkswageny do dyskusji, ale nie obchodzi. Myślałem, że „błąd” była ładniejsza niż którykolwiek z tych samochodów, a ja nadal. Nie było i nadal nie dbają o 0-60 razy. Mówi się, że piękno jest w oku patrzącego, a właściciele VW wszystko może Concur.

tuning motocykla

Niestety, w 1970 roku, po 13 latach niezawodnego działania i około 257 tysięcy kilometrów (160,000 mil) ojciec zdecydował, że to nie jest już opłacalne, aby utrzymać samochód. Wiele wycieczki do Oklahoma i wieczystego soli drogowej, które objęte autostrad podczas Midwest zimy zrobiły swoje, a kiedy łatanie amatorskie nadwozia nie pomogło, że nadszedł czas, aby pożegnać naszego Beetle. Złomu oferowane jedynie $ 25 za VW, więc mój ojciec oddał go do znajomego, aby używać jako części samochodowe. Żywo pamiętam powstrzymując łzy, jak przyjaciel podwiózł nas z powrotem do naszego domu. To było tak, jakbyśmy stracili członka rodziny, o ile mi chodziło mieliśmy.

tuning motocykla

Mam licencję moich kierowców w 1976 roku, ale byłem w dłoni-me-down Ford Maverick. Biorąc pod uwagę sposób, w jaki ja pojechałem w wieku 16 lat, jest niczym innym jak cud, że żyję opowiedzieć tę historię prawie trzydzieści lat później. Przechodząc do 1978 I wreszcie miał własną Volkswagen, 1971 Super Beetle.Na początku 1980 roku miałem dwa kolejne Beetles. W 2000 roku, po wypróbowaniu różnych innych marek Tęskniłem za VW ponownie i kupił 1996 Golf, a po nim 1969 Beetle trzy lata później. Do tego czasu byłem jedynym członkiem naszego klubu VW którzy nie posiadasz klasyczny model chłodzony powietrzem od wczesnych lat. W prawie 46 lat życia na tym świecie, ja obliczyli, że 22 z nich były z Volkswagena.

Doszedłem do punktu bez powrotu teraz. Zawsze będę właścicielem VW pewnego rodzaju. Moja 8-letnia córka już odebrał swój pierwszy samochód; New Beetle. Dzieci mają tendencję do zmiany ich umysły dość często, jak nowe udziały zostały nabyte, ale w tym przypadku, nie sądzę, że to zrobi. Wszystko w rodzinie.

– autor artykułu