pandatron.pl

tuning optyczny

tuning optyczny

Najlepsze amerykańskie samochody z lat sześćdziesiątych

Lata sześćdziesiąte przyniosły rewolucji w auto projektowania i wykonania. Oczywiście, gdybym żył wystarczająco długo, myślę, że widać 1/4 mili 12 sekund samochodów elektrycznych, które mogą przekroczyć sześćdziesiątych chłodne wysięgnik samochodowy. Istnieje wiele innowacyjnych rzeczy, które zostały wypróbowane w latach 60-tych. Samochody z 1960 roku miał innowacyjny, piękno, i szybkość.

tuning optyczny

Na początku 1960 roku przyniósł nadejściem samochodu kompaktowego. Plymouth Valiant, Dodge Dart, Ford Falcon, Chevy Corvair (z tyłu silnika), Buick Skylark, Pontiac Tempest, Olds Kord, Chevy Nova i American Motors Rambler, były jednymi z próbami producentów samochodów na bardziej wydajne, łatwe w prowadzeniu, mniej kosztowny samochód. Miałem 1961 Pontiac Tempest z 3 na podłodze i co faktycznie było cięcie V8 o połowę. To był dobry mały drań i cukierki czerwone jabłko. Ciotki Corvair wziął ciasto z jego dotyku samochodów sportowych i tylnego silnika. Rzutki i inne Mopars prowadził wieki były tak łatwe do utrzymania.

tuning optyczny

Jedną z innowacji z lat 60-tych było wprowadzenie każdego producenta samochodów, tworząc serię dużych, średnich i małych samochodów wielkości na pokrycie potrzeb Ameryki. Płetwy, Światła kulach, transmisje przyciskowe, lepsze radia z 8 torów lub kasety graczami były wyczekiwanym przez publiczność każdego roku. Niektórzy nawet odtwarzacze. Air Conditioner przekształciła efektywności też. Duże i małe V8 bloku rosła i rosła.

tuning optyczny

1964, 389 GTO trzy czytaj więcej na naszej stronie dwójka rozpoczęła wojnę samochodów mięśniowych. Niektóre inne z moich ulubionych były w 1964 Pontiac Grand Prix z 421, pre-1967 Belvedere i Coronet z Hemis, The 1962/64 Chevy Impala był zbyt miły. 1962 Ford Galaxie z kolektora 292 policyjnej był chłodny jak to było w 1966 Galaxie.

– autor artykułu