pandatron.pl

Tuning

Tuning

Tuning

Oferujemy usługi tuningu wizualnego. Możemy pochwalić się najnowszymi technologiami tworzenia elementów karoserii (carbon, aluminium, tytan, magnez), jak i bardzo dobrze wyposażoną lakiernią, w której nasi lakiernicy tworzą prawdziwe dzieła sztuki. Nasi projektanci brali udział w tworzeniu najlepszych modeli do filmów oraz magazynów tunerskich. Regularnie otrzymują najwyższe nagrody i wyróżnienia na targach i pokazach na całym świecie. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę gotowych elementów do najbardziej popularnych modeli amerykańskich samochodów, dzięki czemu proces przeobrażania waszego auta jest szybki i sprawny.

Jeśli pragniecie ulepszyć wasze auta mechanicznie to również nie mogliście dokonać lepszego wyboru, ponieważ zajmujemy się wszystkimi silnikami od „małych” small blocków do potężnych big blocków. Szef naszego zespołu mechaników spędził pół życia w Stanach Zjednoczonych, naprawiając silniki samochodów, biorących udział w wyścigach Nascar. Prowadził również własny warsztat, w którym nie narzekał na brak klientów. Reszta naszych mechaników również może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży.

Tuning

Wszyscy brali udział w modyfikacjach i naprawach silników aut, biorących udział w różnych wyścigach: od zawodów klasyków po wymagające wyścigi na ćwierć mili. W swoim warsztacie posiadamy najnowocześniejszą hamownię w kraju. Współpracujemy z największymi dostawcami części ze Stanów Zjednoczonych, Europy oraz Azji. Jeśli my nie znajdziemy dla Ciebie części, nikt tego nie będzie w stanie zrobić. Nasze auta regularnie wygrywają konkursy organizowane przez najbardziej prestiżowe kluby oraz gazety tunerskie. Modyfikowany przez nas samochód przez dwa sezony był najszybszym autem w wyścigach na ćwierć mili. Pozostawiał on przeciwników w tyle na odległość ponad pół sekundy. Modyfikujemy również układy zawieszenia pojazdów, aby nadążały za rosnącą mocą i zapewniały bezpieczeństwo i stabilność kierującym.

Używamy tylko najlepszych części najbardziej uznanych marek i producentów. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy, Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Przebudowujemy kompleksowo systemy hamulcowe, montujemy duże wentylowane tarcze oraz ceramiczne klocki hamulcowe w miejsce starych archaicznych układów, ponieważ hamowanie jest podstawą bezpieczeństwa na drodze. Wszystkie nasze modyfikacje sprawdzamy na specjalnie przygotowanym torze testowym, aby mieć pewność, że oddajemy wam produkt w stu procentach dopracowany i bezpieczny. Wydajemy przy tym odpowiednie atesty i dajemy gwarancję w odróżnieniu od innych firm.

W naszej firmie nie ma miejsca na fuszerki i niedoróbki, tutaj wiesz za co płacisz. Nie jesteśmy najtańsi, ale możemy napisać, że jesteśmy najlepsi.

– autor artykułu